Novinky

Víte že?...

26.05.2014 18:45

Víte že Antibakterin má naprostou většinu částic o velikosti 4,296 nm a že konkurenční produkty mají  velikost částic 40 nm i více?

Víte že 1/10 velikosti částic znamená 100x větší aktivní plochu povrchu stříbra ve stejném objemu a při stejné koncentraci?

Víte že 1/10 velikosti částic znamená 1000x větší počet částic ve stejném objemu a při stejné koncentraci?

Vite že při pokusech na krysách částice s velikostí 20 nm nebyly v buňkách organizmu vůbec detekovány - to znamená že byly vyloučeny rychleji než byly detekovány; částice s velikostí 100 nm byly detekovány ještě po 24 hodinách a částice s velikostí 1000 nm byly detekovány ještě po 28mi dnech?

Víte že  menší částice mnohem snáze pronikají do nitra patogenů?

Víte že ten, kdo prokáže, že jiné konkurenční koloidní stříbro má srovnatelnou velikost částic, jako Antibakterin, dostane od nás 5 l koloidního stříbra zdarma? Náš atest velikosti částic je zde: https://www.antibakterin.cz/atesty-a-protokoly/

Výsledky z SEM a MalvernZetasizeru

16.03.2011 22:31

v menu Naše atesty a lab.protokoly si můžete prohlédnout čerstvé výsledky analýz z SEM(skanovací elektronový mikroskop) a Malvern Zetasizeru

analýza z SEM

Afty - skvělá účinnost

06.03.2011 23:54

Afty - skvělá účinnostDle rostoucích kladných ohlasů našich uživatelů, můžeme na základě jejích zkušeností potvrdit, že náš SPRAY Medium má vynikající výsledky při léčbě a hojení AFT v ústech. I my osobně máme tutéž dlouhodobou zkušenost :-)

Informace na těchto stránkách jsou předávány podle našeho nejlepšího vědomí. V žádném případě nejsou zamýšleny jako diagnostické nebo léčebné pokyny. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé přímo nebo nepřímo z použití těchto informací. V případě podezření na onemocnění se poraďte se svým lékařem nebo zdravotnickým personálem.

Pro vstup do e-shopu klikněte na  ikonu E-SHOP, která je pod tímto textem.

 

https://www.antibakterin.cz/e-shop/

Pro změnu sortimentu následně použijte menu v levém horním rohu

 

Sídlo firmy

Na některých přidružených webech stále zůstává sídlo naší firmy v Ostravě. Sídlo firmy je nyní v Hradci Králové - viz kontakt v levé části tohoto webu.
 

Telefonické dotazy

Žádáme zákazníky, aby omezili telefonické dotazy na dobu od 8:00 do 22:00 hod. Potřebujeme také někdy spát. Děkujeme.
Emaily můžete posílat kdykoli, odpovíme tak rychle, jak to bude v našich silách. Emaily preferujeme před telefonem.

 

 

Anketa

Odkud jste se o Antibakterinu dozvěděli?

Celkový počet hlasů: 2884