Antibakterin H2O2

Antibakterin H2O2  je tříprocentní roztok speciálně čištěného potravinářského peroxidu vodíku v ultračisté vodě. Velmi učinně likviduje povrchové plísně. Prodáváme jej  v praktickém balení s rozprašovačem. Objem balení je 500 ml. Dopručujeme zároveň účinek podpořit Antibakterinem Strong, který urychluje obnovu tkáně po likvidaci plísní Antibakterinem H2O2. https://www.antibakterin.cz/products/amtibakterin-cs-50ppm-500ml/

Antibakterin H2O2 v kombinaci s Antibakterinem Silver Strong jsme úspěšně vyzkoušeli.  Vzhledem k současné legislativě nemůžeme napsat víc.

Další využití je podobné, jako u kolidního stříbra, jen mechanizmus působení je poněkud jiný.

1. Peroxid vodíku je velmi silný oxidant. Je známo, že tělo v případě infekce vyrábí samo oxidanty, aby se infekce rychleji zbavilo. Peroxidem mu v této činnosti velmi účinně pomůžeme. 1 litr 3% proxidu vodíku obsahuje ekvivalent 10 litrů kyslíku. Proto se musí vnitřně dávkovat pouze po kapkách.

2. Neexistuje schválené zdravotní tvrzení dle zákona 1924/2006, proto zde o zdravotních účincích peroxidu vodíku musíme taktně pomlčet.

Upozornění: Peroxid vodíku nepoužívejte preventivně. Jeho dlouhodobé používání ničí i zdraví prospěšné buňky.

                    Nikdy se nesnažte ušetřit tím, že si H2O2 namícháte z peroxidu zakoupeného v drogerii. Ten obsahuje stabilizátory, které v žádnem případě nepatří do organizmu. 

                   Peroxid vodíku neužívejte před spaním, budete dlouho bdělí a nebudete moci usnout.