Antibakterin

Asi se ptáte, čím se liší Antibakterin od ostatních produktů. Možná víte i o nějakém levnějším výrobci koloidního stříbra.

Koloidní stříbro se vyrábí v zásadě dvěma způsoby.

Buď chemicky - redukcí ze stříbrných solí. Tato metoda dává v laboratorních podmínkách velice dobré výsledky, pokud jde o velikost částic. Je však dost nákladná a při průmyslové výrobě zůstávají ve výsledném produktu buď zbytky nevysrážených solí, nebo zbytky redukčních činidel. A téměř neobsahuje tzv. iontové stříbro, ale pouze tzv. částicové bez náboje.

Druhá metoda je elektrolytická. Tato metoda je levná, ale má tu nevýhodu, že produkuje velký rozptyl velikostí částic. Je to dáno mnoha faktory jako je vstupní voda, materiál nádoby, teplota, čistota vzduchu, proudová hustota a její průběh (AC, DC), čistota stříbra, míchání... Obsahuje především iontové stříbro, ale také částicové (je to velmi různorodé, ale pohybuje se kolem 10-25%)

Nám se podařilo vyvinout metodu, při které je definována maximální velikost částic, ale nezůstávají žádné zbytky vstupních surovin kromě stříbra a vody. Máme  jediný cíl = maximální kvalitu a tím i účinnost Antibakterinu. Vždyť to děláme i pro sebe a své blízké.

V současnosti vyrábíme částice do velikosti 10 nm, typicky 4,2nm. Umíme i menší, ale pak neúměrně stoupají náklady. Pro představu, konkurenční výrobky mají velikost částic mezi 40 - 1000 nm. Zdá se to malý rozdíl, ale když si uvědomíte, že počet částic stoupá s třetí mocninou jejich klesající velikosti,  vyjde vám, že při stejné koncentraci obsahuje naše disperze nejméně 1000x více částic. Může tedy napadnout 1000x více bakterií, nebo virů. Přitom menší částice jsou z těla vylučovány lépe, takže vaše játra a ledviny nejsou tolik zatěžovány.

 

Každou vyrobenou várku necháváme testovat v akreditovaných laboratořích a ke každému balení přikládáme kopii tohoto atestu. Kdokoli má možnost si nechat provést srovnatelné testy a přesvědčit se, že naším krédem je solidní jednání v té nejvyšší možné míře.

A proč název Antibakterin?... Název Antibakterin nejlépe vystihuje účinnost produktu, co jiného dokáže prokazatelně zničit přes 650 druhů bakterií, viry a plísně?                                                   

                                                                koupíte  zde