Historie Antibakterinu

Za naší výrobu koloidního stříbra(KS) vlastně mohou chřipkové epidemie. Asijská chřipka, ptačí chřipka, prasečí chřipka,... kdo ví, kolik jich bylo a ještě bude... Z hodnověrných zdrojů jsme se dozvěděli, že jediná látka, která nepěstuje u bakterií a virů rezistivitu je koloidní stříbro a působí dokonce i na viry. Původně jsme si jej chtěli opatřit pro vlastní potřebu. Začalo shánění informací, analýzy různých produktů, přes generátory až po hotové výrobky. Z hrůzou jsme zjistili, že na trhu s kolidním stříbrem je mnohem víc podvodníků, než solidních firem. Mnohé produkty jsou skutečně zdraví nebezpečné. Předražené krabičky plné LEDek s jediným odporem uvnitř a podobné případy nebyly bohužel vzácností. A výsledky jejich produkce byly žalostné, bohužel i neúčinné a nebezpečné. Takže jsme se dopracovali až k myšlence vyvinout vlastní generátor i postup výroby. Proces vývoje nebyl vůbec lehký a náš předpoklad 2-3 měsíců se protáhl na více než dva roky. Bylo zapotřebí stříbro nejvyšší možné certifikované čistoty, proces regulace proudové hustoty i její průběh v čase byl také náročnější než jsme zpočátku odhadovali a probíhal paralelně s analýzami i rozbory v několika nezávislých laboratořích. Dokonce jsme snímali některé procesy vysokorychlostní kamerou v reálném čase pod výkonnými mikroskopy. Zjišťovali zdroje ultračisté vody (i tady se našla kupa podvodníků) a pomalu jsme se dovybavovali tak, abychom všechna základní měření a analýzy mohli provádět přímo v naší laboratoři. Pak se objevil problém materiálů pro nádoby na ultračistou vodu a KS a i zde jsme narazili na spoustu informací, které výrobci používající "zavařeninové lahve" zřejmě ani netuší. Když jsme se konečně dostali do etapy, kdy výsledky začaly dosahovat našich představ, začali nás naší známí prosit o dodání generátoru na KS tak, aby si jej mohli sami podomácku vyrábět. Zprvu se nám myšlenka líbila, ale pak se v ní začaly objevovat první trhlinky. Odkud budou brát ultračistou vodu? Jak budou kontrolovat její kvalitu? Jakou budou používat nádobu? Jak s ní budou manipulovat? Jakou bude mít voda teplotu? Jak zajistí bezprašnost? Budou mít elektrody pokaždé stejnou pracovní plochu? Jak budou měřit PPM? (Měřená konduktivita se totiž nerovná automaticky PPM a to ani s koeficientem 1,2, jak se často uvádí.) Jediná jistota je vzorek analyzovat v certifikované laboratoři některého s Krajských zdravotních ústavů. (Ale pak se člověk např. u 300ml nedoplatí, že?). Takže jsme postupně dospěli k závěru, že nejlépe bude vyrobit jednu velkou a vysoce kvalitní šarži najednou a pro ni nechat udělat potřebný rozbor, který bude platit pro všechny dávky z této šarže a bude k nim i přiložen. Jen tak budeme mít záruku, že našim přátelům i vám dodáme vždy to, co deklarujeme.

A o to nám jde. Slova podpořit konkrétními fakty a zaručit nám i vám skutečně nejvyšší deklarovanou kvalitu.

Nyní postupně, na základě odezvy i potřeb našich uživatelů, rozšiřujeme nabídku o produkty využívající skvělé antibakteriální  vlastnosti H2O2 - peroxidu vodíku a  O3 - ozónu. (viz.sekce Antibakterin H2O2 a Antibakterin Ozone )

 

 

 

 

Jen skutečná kvalita dělá rozdíl !

Informace o nás

Firma byla založena v roce 1997. Specializujeme se na vývoj software, výzkum v oblasti přírodních věd, vývoj a výrobu atypických technických zařízení . Za dobu našeho působení se nám podařilo vyvinout několik zařízení, na která máme schválen užitný vzor.

 

Po více než dvouletém vývoji jsme vyvinuli unikátní postup, při kterém vyrábíme částice koloidního stříbra s definovanou maximální velikostí. Přitom však nemáme v disperzi  stopy žádných jiných chemikálií, jako je tomu při výrobě ze stříbrných solí. Jsme schopni vyrábět kolidní stříbro ve velkém rozsahu koncentrací od 0 do 100 ppm s minimálním sklonem k agregaci.

 

To považujeme za veliký úspěch.

Naši uživatelé

 Naším zákazníkem je každý, kdo dává přednost léčbě přírodními látkami bez vedlejších účinků před předraženými a mnohdy nefunkčními výrobky farmaceutického průmyslu s mnoha nežádoucími účinky.

Naším zákazníkem je i ten, kdo chce mít stále při ruce univerzální dezinfekční prostředek na přírodní bázi.

Dokonce i ten, jehož nohy se nepříjemě potí a ve společnosti s tím má nemalé problémy.

Naším zákazníkem je ten, kdo hledá kvalitní zboží s atestem.

 

 .

.

.