Novinky

Koloidní minerály a stopové prvky

09.04.2019 09:56

 Často se nás zákazníci ptají, zda neprodáváme i koloidní minerály. Stále jsme přemýšleli, jak to uchopit. 

Víme, že i ty nejjemněji rozemleté minerály jsou pro organizmus vstřebatelné připbližně z 5 - 10ti %. Proto se nám do toho příliš nechtělo. Pokud totiž tělo nedokáže  všechen zbytek vyloučit, což se stává velmi často, Usazují se přebytečné minerály někde v organizmu a nechovají se k nám zrovna přátelsky. Zvlášťe v kloubech krystalky solí minerálů fungují jak celkem výkonné abrazivum. Své o tom vědí například nemocní artrózou. 

Naštěstí existuje řešení v podobě organických minerálů. 

Jaký je rozdíl mezi anorganickým a organickým minerálem? Organické minerály mají takzvanou chelátovou vazbu. Slovo chela je řeckého původu a v překladu to znamená klepeto. Nejlépe to vystihuje sevření minerálu mezi dvěma aminokyselinami. Terpve tak je  minerál pro tělo vstřebatelný.  Pokud organizmus dostane minerál v anorganické (nechelátové) podobě, musí si chelát nejdříve vytvořit, aby jej mohl vstřebat. Odtud pramení nízká vstřebatelnost anorganických minerálů.

Objevili jsme produkt, který nejen obsahuje všechny, pro tělo, potřebné minerály a stopové prvky, ale i většinu vitamínů a aminokyselin, a to vše v chelátové vazbě. Tím produktem je  výtažek z řasy Laminaria Japonica. Po mnohaletém vývoji se podařilo objevit způsob, jak tento výtažek udržet živý až do spotřeby, čímž je zajištěna jednak vysoká vstřebatelnost a jednak snadná vylučitelnost nevstřebaného materiálu. 

Více se dočtete zde: www.antibakterin.cz/sekce-laminaria-japonica/

Nakoupíte zde: www.antibakterin.cz/e-shop/mineraly-stopove-prvky-a-vitaminy/

 

Sprej 30 >>>25 ml

16.03.2019 23:05

Dobrá zpráva pro toho, kdo nebyl spokojen s 30 ml sprejem. Tyto lahvičky nebyly příliš kvalitní, občas nějaká praskla při převozu, občas některá praskla , když upadla na zem. U některých se zasekával stříkací mechanizmus. Toto vše je již minulostí. Podařilo se nám sehnat velmi podobný polotovar, avšak v mnohem vyšší kvalitě. Rozbít se nám ji nepodařilo, ani při několikanásobném pádu na dlaždičky. A stříkací mechnizmus má také mnohem lepší provedení. Jediné mínus je, že lahvička má o 5 ml menší objem. Věříme však, že pozitiva tohoto rozprašovače převáží toto jeho jediné negativum.

>>>>>>>>

Nová výrobní linka podruhé

16.03.2019 22:53

S potěšením oznamujeme, že  naše nová výrobní linka, až na nějaké drobné mouchy, již funguje. Delší čekací lhůty by tedy již měly být pouze výjimečné -  například v období chřipek.

Nový produkt

28.12.2018 13:30

Pro ty, kdo mají problém se stříkáním do nosu pomocí běžného rozprašovače nebo pomocí krčního aplikátoru jsme do sortimentu zařadili nový produkt. Sprej s nosním aplikátorem. Věříme, že to bude vítané obohacení našeho portfolia.

Nová výrobní linka

10.10.2018 11:12

Vážení zákazníci.

 Vzhledem k tomu, že jsme byli pochváleni na "Svobodném vysílači" a následně i v časopise Regenerace, vzrostl počet objednávek natolik, že nejsme momentálně schopni je online odbavovat. Omlouváme se tedy za možné zdržení v distribuci. Děláme, co můžeme. Budujeme pro vás novou výrobní linku, takže tato situace je pouze dočasná. Prosíme tedy o strpení.

Petr Švanda

Informace na těchto stránkách jsou předávány podle našeho nejlepšího vědomí. V žádném případě nejsou zamýšleny jako diagnostické nebo léčebné pokyny. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé přímo nebo nepřímo z použití těchto informací. V případě podezření na onemocnění se poraďte se svým lékařem nebo zdravotnickým personálem.

Pro vstup do e-shopu klikněte na  ikonu E-SHOP, která je pod tímto textem.

 

https://www.antibakterin.cz/e-shop/

Pro změnu sortimentu následně použijte menu v levém horním rohu

 

Sídlo firmy

Na některých přidružených webech stále zůstává sídlo naší firmy v Ostravě. Sídlo firmy je nyní v Hradci Králové - viz kontakt v levé části tohoto webu.
 

Telefonické dotazy

Žádáme zákazníky, aby omezili telefonické dotazy na dobu od 8:00 do 22:00 hod. Potřebujeme také někdy spát. Děkujeme.
Emaily můžete posílat kdykoli, odpovíme tak rychle, jak to bude v našich silách. Emaily preferujeme před telefonem.

 

 

Anketa

Odkud jste se o Antibakterinu dozvěděli?

Celkový počet hlasů: 2560