Novinky

Na Slovensko nelze posílat s dobírkou

17.03.2020 10:54

Omlouváme se našim slovenským zákazníkům, v souvislosti s koronavirem Slovensko zakázalo prodej na dobírku. Takže zbývá pouze bankovní převod. Je nám to líto, je to dražší o bankovní poplatky. Děkujeme za pochopení.

Prosíme o strpení

28.01.2020 09:44

Vážení zákazníci. poslední dobou evidujeme enormní nárůst počtu objednávek. Zřejmě díky koronaviru. Počet objednávek přesahuje naše možnosti. Děláme, co je v našich silách, přesto se nám tvoří fronta. Prosíme proto o shovívavost, pokud odbavení Vaší objednávky bude trvat déle, než jste byli zvyklí. Objednávejte pokud možno minimum, které bezprostředně potřebujete. Nadměrné objednávky prodlužují frontu zákazníků, kteří si objednali po Vás.

Ze stejného důvodu jsme i dočasně zarazili bonusový systém. Je s ním mnoho ruční práce. A na to teď není čas.

Zpoždění proti objednávkám je momentálně 1 - 4 týdny v závislosti na  konkrétním druhu zboží. Zpoždění se může změnit

Velmi se omlouváme a děkujeme za pochopení, Váš Antibakterin.

 

E-shop

03.11.2019 09:22

Pro vstup do e-shopu klikněte vpravo na hnědou ikonu se zeleným nápisem E-SHOP

Koloidní minerály a stopové prvky

09.04.2019 09:56

 Často se nás zákazníci ptají, zda neprodáváme i koloidní minerály. Stále jsme přemýšleli, jak to uchopit. 

Víme, že i ty nejjemněji rozemleté minerály jsou pro organizmus vstřebatelné připbližně z 5 - 10ti %. Proto se nám do toho příliš nechtělo. Pokud totiž tělo nedokáže  všechen zbytek vyloučit, což se stává velmi často, Usazují se přebytečné minerály někde v organizmu a nechovají se k nám zrovna přátelsky. Zvlášťe v kloubech krystalky solí minerálů fungují jak celkem výkonné abrazivum. Své o tom vědí například nemocní artrózou. 

Naštěstí existuje řešení v podobě organických minerálů. 

Jaký je rozdíl mezi anorganickým a organickým minerálem? Organické minerály mají takzvanou chelátovou vazbu. Slovo chela je řeckého původu a v překladu to znamená klepeto. Nejlépe to vystihuje sevření minerálu mezi dvěma aminokyselinami. Terpve tak je  minerál pro tělo vstřebatelný.  Pokud organizmus dostane minerál v anorganické (nechelátové) podobě, musí si chelát nejdříve vytvořit, aby jej mohl vstřebat. Odtud pramení nízká vstřebatelnost anorganických minerálů.

Objevili jsme produkt, který nejen obsahuje všechny, pro tělo, potřebné minerály a stopové prvky, ale i většinu vitamínů a aminokyselin, a to vše v chelátové vazbě. Tím produktem je  výtažek z řasy Laminaria Japonica. Po mnohaletém vývoji se podařilo objevit způsob, jak tento výtažek udržet živý až do spotřeby, čímž je zajištěna jednak vysoká vstřebatelnost a jednak snadná vylučitelnost nevstřebaného materiálu. 

Více se dočtete zde: www.antibakterin.cz/sekce-laminaria-japonica/

Nakoupíte zde: www.antibakterin.cz/e-shop/mineraly-stopove-prvky-a-vitaminy/

 

Sprej 30 >>>25 ml

16.03.2019 23:05

Dobrá zpráva pro toho, kdo nebyl spokojen s 30 ml sprejem. Tyto lahvičky nebyly příliš kvalitní, občas nějaká praskla při převozu, občas některá praskla , když upadla na zem. U některých se zasekával stříkací mechanizmus. Toto vše je již minulostí. Podařilo se nám sehnat velmi podobný polotovar, avšak v mnohem vyšší kvalitě. Rozbít se nám ji nepodařilo, ani při několikanásobném pádu na dlaždičky. A stříkací mechnizmus má také mnohem lepší provedení. Jediné mínus je, že lahvička má o 5 ml menší objem. Věříme však, že pozitiva tohoto rozprašovače převáží toto jeho jediné negativum.

>>>>>>>>

Informace na těchto stránkách jsou předávány podle našeho nejlepšího vědomí. V žádném případě nejsou zamýšleny jako diagnostické nebo léčebné pokyny. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé přímo nebo nepřímo z použití těchto informací. V případě podezření na onemocnění se poraďte se svým lékařem nebo zdravotnickým personálem.

Pro vstup do e-shopu klikněte na  ikonu E-SHOP, která je pod tímto textem.

 

https://www.antibakterin.cz/e-shop/

Pro změnu sortimentu následně použijte menu v levém horním rohu

 

Sídlo firmy

Na některých přidružených webech stále zůstává sídlo naší firmy v Ostravě. Sídlo firmy je nyní v Hradci Králové - viz kontakt v levé části tohoto webu.
 

Telefonické dotazy

Žádáme zákazníky, aby omezili telefonické dotazy na dobu od 8:00 do 22:00 hod. Potřebujeme také někdy spát. Děkujeme.
Emaily můžete posílat kdykoli, odpovíme tak rychle, jak to bude v našich silách. Emaily preferujeme před telefonem.

 

 

Anketa

Odkud jste se o Antibakterinu dozvěděli?

Celkový počet hlasů: 2884