Novinky

Nevyzvednuté zásilky

25.03.2015 08:02

Rádi bychom upozornili zákazníky, aby objednávali pouze tehdy, když si jsou jisti, že objednané zboží chtějí.

V poslední době se nám rozmáhá nešvar nevyzvedávání zásilek. My přitom poště za zásiku zaplatit musíme. Už takhle poštovné dotujeme, protože je v průměru o 20,- Kč vyšší, než kolik požadujeme po zákazníkovi. Při nepřevzaté zásilce nám pošta vrací 35,- Kč, přestože nás odeslání stálo cca 150,- Kč.  Pokud by zůstal tento trend nepřebírání zásilek, museli bychom přistoupit ke zvýšení poštovného, což by se samozřejmě, těm kteří si zásilku řádně převezmou, nelíbilo.

Děkujeme za pochopení.

Předvánoční zásilky

04.12.2014 12:38

Chceme upozornit naše zákazníky, že v předvánočním období pošta dává přednost zásilkám " Do ruky " a  obyčejné balíčky odbavuje, až pokud zbude čas. Dodávka obyčejných balíčků se tím může značně opozdit.

O nás na webu

25.07.2014 20:59

Když jsme zjišťovali, odkud k nám lidi přicházejí, dost jich bylo z této adresy: https://www.clublexus.cz/forum/index.php?showtopic=2515&hl=antibakterin#entry10578

Děkujeme za chválu :-)

Velké slevy

21.07.2014 22:49

Abychom učinili náš produkt dostupnější všem zákazníkům, připravili jsme pro vás výrazné slevy. Kvalita však stále zůstává na té nejvyšší úrovni a zatím jsme neobjevili konkurenční produkt se srovnatelně malými nanočásticemi stříbra.

Pro naše zákazníky není důležitá krásná krabička, ale především prvotřídní obsah uvnitř.

Nakupujte zde: https://www.antibakterin.cz/antibakterin-colloidal-silver/

Víte že?...

26.05.2014 18:45

Víte že Antibakterin má naprostou většinu částic o velikosti 4,296 nm a že konkurenční produkty mají  velikost částic 40 nm i více?

Víte že 1/10 velikosti částic znamená 100x větší aktivní plochu povrchu stříbra ve stejném objemu a při stejné koncentraci?

Víte že 1/10 velikosti částic znamená 1000x větší počet částic ve stejném objemu a při stejné koncentraci?

Vite že při pokusech na krysách částice s velikostí 20 nm nebyly v buňkách organizmu vůbec detekovány - to znamená že byly vyloučeny rychleji než byly detekovány; částice s velikostí 100 nm byly detekovány ještě po 24 hodinách a částice s velikostí 1000 nm byly detekovány ještě po 28mi dnech?

Víte že  menší částice mnohem snáze pronikají do nitra patogenů?

Víte že ten, kdo prokáže, že jiné konkurenční koloidní stříbro má srovnatelnou velikost částic, jako Antibakterin, dostane od nás 5 l koloidního stříbra zdarma? Náš atest velikosti částic je zde: https://www.antibakterin.cz/atesty-a-protokoly/

Informace na těchto stránkách jsou předávány podle našeho nejlepšího vědomí. V žádném případě nejsou zamýšleny jako diagnostické nebo léčebné pokyny. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé přímo nebo nepřímo z použití těchto informací. V případě podezření na onemocnění se poraďte se svým lékařem nebo zdravotnickým personálem.

Pro vstup do e-shopu klikněte na  ikonu E-SHOP, která je pod tímto textem.

 

https://www.antibakterin.cz/e-shop/

Pro změnu sortimentu následně použijte menu v levém horním rohu

Vnitřní použití

Z legislativních důvodů jsme museli odstranit všechny zmínky o vnitřním použití koloidního stříbra, přestali jsme přibalovat lžičky a dávkovací tabulky. Je nám to moc líto, ale věříme, že naši zákazníci najdou cestu, jak potřebné informace zjistit.
 

Sídlo firmy

Na některých přidružených webech stále zůstává sídlo naší firmy v Ostravě. Sídlo firmy je nyní v Hradci Králové - viz kontakt v levé části tohoto webu.
 

Telefonické dotazy

Žádáme zákazníky, aby omezili telefonické dotazy na dobu od 8:00 do 22:00 hod. Potřebujeme také někdy spát. Děkujeme.
Emaily můžete posílat kdykoli, odpovíme tak rychle, jak to bude v našich silách.

 

 

Anketa

Odkud jste se o Antibakterinu dozvěděli?

Celkový počet hlasů: 1436