Novinky

Rozbory

22.07.2017 08:19

Moc se omlouváme našim zákazníkům, kteří si zvykli, že si zde mohou prohlédnout rozbor aktuálně prodávané šarže koloidního stříbra. Máme v poslední době  velké problémy s editací e-shopu. To nám znemožňuje vkládat aktuální rozbory. Potom to vypadá, že stříbro, které prodáváme je staré. Ale tak to není. Rozbory nadále budete dostávat společně s nakoupeným stříbrem.

Pokud budou tyto problémy s Webnode přetrvávat budeme muset přejít na jiný systém e-shopu. Ale to bude nějakou dobu trvat. Potom bude zveřejňování aktuálních rozborů obnoveno.

Využil jsem vzácné chvilky, kdy nám to funguje, abych napsal toto upozornění.

Petr.

Generátory ozónu

14.03.2017 18:13

Dobrá zpráva pro ty z vás, kteří nebyli rádi, že jsme dočasně ukončili prodej domácích generátorů ozónu. Často se zákazníci ptali, kdy budou znovu v prodeji.

Ten moment právě nastal!

Předvánoční čas

19.12.2016 10:38

Chtěli bychom upozornit naše vážené zákazníky, že v předvánočním čase je Česká pošta velmi přetížená. Pokud na zásilku spěcháte, použíjte způsob dodání "Na poštu", nebo "Do ruky", nebo společnost InTime.

Přejeme Vám hezké vánoce.

Zastupení firmy Innovatec

27.04.2016 14:27

Chceme vás informovat, že jsme získali výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko na prodej produktů firmy INNOVATEC Geratetechnik GmbH. Jedná se o revoluční produkty ve způsobu výroby ozónu. Ozón je vyráběn z vody, čímž jsou eliminovány veškeré nežádoucí produkty výroby ozónu ze vzduchu. Vzduch obsahuje spoustu plynných příměsí, ozón s nimi reaguje a vznikají jedovaté sloučeniny. Při výrobě ozónu z vody k takovým reakcím nedochází, protože voda plynné příměsi obsahuje jen velmi omezeně. Ozón vzniklý přímo ve vodě a z vody, kterou má dezinfikovat je ideální pro likvidaci všech choroboplodných zárodků, které se v této vodě nacházejí. Je přitom naprosto minimalizována možnost vzniku jedovatých příměsí.

Více se lze dočíst zde:

www.antibakterin.cz/dezinfektor2/

Nové balení

09.12.2015 17:19

Zařadili jsme do sortimentu ještě skladnější balení. Lahvička má  štíhlý design - pouhých 23mm průměr v nejširším místě, na délku má necelých 15cm a objem 30ml. Je vybavena přímým mechanickým rozprašovačem, takže není potřeba sundávat ústní aplikátor aby se neulomil ( tak, jak tomu je u 50ml balení). Nedostanete se s ní sice tak hluboko, jako s ústním aplikátorem, ale skladnost balení tuto nevýhodu jistě vyváží.

Lahvička se lehce schová do každé kapsy, kabelky,..., tak ji můžete mít pro případnou potřebu neustále u sebe.

Informace na těchto stránkách jsou předávány podle našeho nejlepšího vědomí. V žádném případě nejsou zamýšleny jako diagnostické nebo léčebné pokyny. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé přímo nebo nepřímo z použití těchto informací. V případě podezření na onemocnění se poraďte se svým lékařem nebo zdravotnickým personálem.

Pro vstup do e-shopu klikněte na  ikonu E-SHOP, která je pod tímto textem.

 

https://www.antibakterin.cz/e-shop/

Pro změnu sortimentu následně použijte menu v levém horním rohu

 

Sídlo firmy

Na některých přidružených webech stále zůstává sídlo naší firmy v Ostravě. Sídlo firmy je nyní v Hradci Králové - viz kontakt v levé části tohoto webu.
 

Telefonické dotazy

Žádáme zákazníky, aby omezili telefonické dotazy na dobu od 8:00 do 22:00 hod. Potřebujeme také někdy spát. Děkujeme.
Emaily můžete posílat kdykoli, odpovíme tak rychle, jak to bude v našich silách. Emaily preferujeme před telefonem.

 

 

Anketa

Odkud jste se o Antibakterinu dozvěděli?

Celkový počet hlasů: 4316