Novinky

Potvrzovací mejly

25.04.2018 07:28

Vážení zákazníci.

Zjistili jsme nový problém internetu. Snažíme se to vyřešit, ale než se to povede, musíme vás informovat alespoň tímto způsobem.

Jedná se o potvrzovací mejly. Zákazníci je nacházejí ve spamu. Zatím jsme to zaznamenali u schránek provozovaných na Seznamu. V tuto chvíli nevíme, zda je na vině seznam, nebo nekalá praktika některé konkurenční firmy.

Pokud Vám nepřijde potvrzovací mejl, koukněte se do spamu, pravděpodobně ho naleznete tam. Pokud ani to ne, kontaktujte nás.

Děkujeme za pochopení

Vánoce

27.11.2017 22:21

Našim zákazníkům přejeme krásné prožití vánočních svátků a do Nového roku hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

Při té příležitosti bychom vás chtěli upozornit, že přepravní společnosti již zažívají předvánoční horečku a některé zásilky proto mohou být opožděny. Pokud na zásilku spěcháte, volte "balík na poštu", případně "balík do ruky", nebo společnost InTime

za Antibakterin - Petr Švanda

Rozbory

22.07.2017 08:19

Moc se omlouváme našim zákazníkům, kteří si zvykli, že si zde mohou prohlédnout rozbor aktuálně prodávané šarže koloidního stříbra. Máme v poslední době  velké problémy s editací e-shopu. To nám znemožňuje vkládat aktuální rozbory. Potom to vypadá, že stříbro, které prodáváme je staré. Ale tak to není. Rozbory nadále budete dostávat společně s nakoupeným stříbrem.

Pokud budou tyto problémy s Webnode přetrvávat budeme muset přejít na jiný systém e-shopu. Ale to bude nějakou dobu trvat. Potom bude zveřejňování aktuálních rozborů obnoveno.

Využil jsem vzácné chvilky, kdy nám to funguje, abych napsal toto upozornění.

Petr.

Generátory ozónu

14.03.2017 18:13

Dobrá zpráva pro ty z vás, kteří nebyli rádi, že jsme dočasně ukončili prodej domácích generátorů ozónu. Často se zákazníci ptali, kdy budou znovu v prodeji.

Ten moment právě nastal!

Předvánoční čas

19.12.2016 10:38

Chtěli bychom upozornit naše vážené zákazníky, že v předvánočním čase je Česká pošta velmi přetížená. Pokud na zásilku spěcháte, použíjte způsob dodání "Na poštu", nebo "Do ruky", nebo společnost InTime.

Přejeme Vám hezké vánoce.

Informace na těchto stránkách jsou předávány podle našeho nejlepšího vědomí. V žádném případě nejsou zamýšleny jako diagnostické nebo léčebné pokyny. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé přímo nebo nepřímo z použití těchto informací. V případě podezření na onemocnění se poraďte se svým lékařem nebo zdravotnickým personálem.

Pro vstup do e-shopu klikněte na  ikonu E-SHOP, která je pod tímto textem.

 

https://www.antibakterin.cz/e-shop/

Pro změnu sortimentu následně použijte menu v levém horním rohu

 

Sídlo firmy

Na některých přidružených webech stále zůstává sídlo naší firmy v Ostravě. Sídlo firmy je nyní v Hradci Králové - viz kontakt v levé části tohoto webu.
 

Telefonické dotazy

Žádáme zákazníky, aby omezili telefonické dotazy na dobu od 8:00 do 22:00 hod. Potřebujeme také někdy spát. Děkujeme.
Emaily můžete posílat kdykoli, odpovíme tak rychle, jak to bude v našich silách. Emaily preferujeme před telefonem.

 

 

Anketa

Odkud jste se o Antibakterinu dozvěděli?

Celkový počet hlasů: 2560