Novinky

Nový produkt

09.12.2015 11:21

Chtěli bychom upozornit naše vážené zákazníky, že na četné žádosti o koloidní stříbro s koncentrací do 10 ppm jsme znovu nasadili do prodeje Antibakterin - Light. Jeho koncentrace se pohybuje mezi 5 - 10 ppm, většinou však blíže horní koncentraci.

Nevyzvednuté zásilky

25.03.2015 08:02

Rádi bychom upozornili zákazníky, aby objednávali pouze tehdy, když si jsou jisti, že objednané zboží chtějí.

V poslední době se nám rozmáhá nešvar nevyzvedávání zásilek. My přitom poště za zásiku zaplatit musíme. Už takhle poštovné dotujeme, protože je v průměru o 20,- Kč vyšší, než kolik požadujeme po zákazníkovi. Při nepřevzaté zásilce nám pošta vrací 35,- Kč, přestože nás odeslání stálo cca 150,- Kč.  Pokud by zůstal tento trend nepřebírání zásilek, museli bychom přistoupit ke zvýšení poštovného, což by se samozřejmě, těm kteří si zásilku řádně převezmou, nelíbilo.

Děkujeme za pochopení.

Předvánoční zásilky

04.12.2014 12:38

Chceme upozornit naše zákazníky, že v předvánočním období pošta dává přednost zásilkám " Do ruky " a  obyčejné balíčky odbavuje, až pokud zbude čas. Dodávka obyčejných balíčků se tím může značně opozdit.

O nás na webu

25.07.2014 20:59

Když jsme zjišťovali, odkud k nám lidi přicházejí, dost jich bylo z této adresy: https://www.clublexus.cz/forum/index.php?showtopic=2515&hl=antibakterin#entry10578

Děkujeme za chválu :-)

Velké slevy

21.07.2014 22:49

Abychom učinili náš produkt dostupnější všem zákazníkům, připravili jsme pro vás výrazné slevy. Kvalita však stále zůstává na té nejvyšší úrovni a zatím jsme neobjevili konkurenční produkt se srovnatelně malými nanočásticemi stříbra.

Pro naše zákazníky není důležitá krásná krabička, ale především prvotřídní obsah uvnitř.

Nakupujte zde: https://www.antibakterin.cz/antibakterin-colloidal-silver/

Informace na těchto stránkách jsou předávány podle našeho nejlepšího vědomí. V žádném případě nejsou zamýšleny jako diagnostické nebo léčebné pokyny. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé přímo nebo nepřímo z použití těchto informací. V případě podezření na onemocnění se poraďte se svým lékařem nebo zdravotnickým personálem.

Pro vstup do e-shopu klikněte na  ikonu E-SHOP, která je pod tímto textem.

 

https://www.antibakterin.cz/e-shop/

Pro změnu sortimentu následně použijte menu v levém horním rohu

 

Sídlo firmy

Na některých přidružených webech stále zůstává sídlo naší firmy v Ostravě. Sídlo firmy je nyní v Hradci Králové - viz kontakt v levé části tohoto webu.
 

Telefonické dotazy

Žádáme zákazníky, aby omezili telefonické dotazy na dobu od 8:00 do 22:00 hod. Potřebujeme také někdy spát. Děkujeme.
Emaily můžete posílat kdykoli, odpovíme tak rychle, jak to bude v našich silách. Emaily preferujeme před telefonem.

 

 

Anketa

Odkud jste se o Antibakterinu dozvěděli?

Celkový počet hlasů: 4316