Novinky

Zastupení firmy Innovatec

27.04.2016 14:27

Chceme vás informovat, že jsme získali výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko na prodej produktů firmy INNOVATEC Geratetechnik GmbH. Jedná se o revoluční produkty ve způsobu výroby ozónu. Ozón je vyráběn z vody, čímž jsou eliminovány veškeré nežádoucí produkty výroby ozónu ze vzduchu. Vzduch obsahuje spoustu plynných příměsí, ozón s nimi reaguje a vznikají jedovaté sloučeniny. Při výrobě ozónu z vody k takovým reakcím nedochází, protože voda plynné příměsi obsahuje jen velmi omezeně. Ozón vzniklý přímo ve vodě a z vody, kterou má dezinfikovat je ideální pro likvidaci všech choroboplodných zárodků, které se v této vodě nacházejí. Je přitom naprosto minimalizována možnost vzniku jedovatých příměsí.

Více se lze dočíst zde:

www.antibakterin.cz/dezinfektor2/

Nové balení

09.12.2015 17:19

Zařadili jsme do sortimentu ještě skladnější balení. Lahvička má  štíhlý design - pouhých 23mm průměr v nejširším místě, na délku má necelých 15cm a objem 30ml. Je vybavena přímým mechanickým rozprašovačem, takže není potřeba sundávat ústní aplikátor aby se neulomil ( tak, jak tomu je u 50ml balení). Nedostanete se s ní sice tak hluboko, jako s ústním aplikátorem, ale skladnost balení tuto nevýhodu jistě vyváží.

Lahvička se lehce schová do každé kapsy, kabelky,..., tak ji můžete mít pro případnou potřebu neustále u sebe.

Nový produkt

09.12.2015 11:21

Chtěli bychom upozornit naše vážené zákazníky, že na četné žádosti o koloidní stříbro s koncentrací do 10 ppm jsme znovu nasadili do prodeje Antibakterin - Light. Jeho koncentrace se pohybuje mezi 5 - 10 ppm, většinou však blíže horní koncentraci.

Nevyzvednuté zásilky

25.03.2015 08:02

Rádi bychom upozornili zákazníky, aby objednávali pouze tehdy, když si jsou jisti, že objednané zboží chtějí.

V poslední době se nám rozmáhá nešvar nevyzvedávání zásilek. My přitom poště za zásiku zaplatit musíme. Už takhle poštovné dotujeme, protože je v průměru o 20,- Kč vyšší, než kolik požadujeme po zákazníkovi. Při nepřevzaté zásilce nám pošta vrací 35,- Kč, přestože nás odeslání stálo cca 150,- Kč.  Pokud by zůstal tento trend nepřebírání zásilek, museli bychom přistoupit ke zvýšení poštovného, což by se samozřejmě, těm kteří si zásilku řádně převezmou, nelíbilo.

Děkujeme za pochopení.

Předvánoční zásilky

04.12.2014 12:38

Chceme upozornit naše zákazníky, že v předvánočním období pošta dává přednost zásilkám " Do ruky " a  obyčejné balíčky odbavuje, až pokud zbude čas. Dodávka obyčejných balíčků se tím může značně opozdit.

Informace na těchto stránkách jsou předávány podle našeho nejlepšího vědomí. V žádném případě nejsou zamýšleny jako diagnostické nebo léčebné pokyny. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé přímo nebo nepřímo z použití těchto informací. V případě podezření na onemocnění se poraďte se svým lékařem nebo zdravotnickým personálem.

Pro vstup do e-shopu klikněte na  ikonu E-SHOP, která je pod tímto textem.

 

https://www.antibakterin.cz/e-shop/

Pro změnu sortimentu následně použijte menu v levém horním rohu

 

Sídlo firmy

Na některých přidružených webech stále zůstává sídlo naší firmy v Ostravě. Sídlo firmy je nyní v Hradci Králové - viz kontakt v levé části tohoto webu.
 

Telefonické dotazy

Žádáme zákazníky, aby omezili telefonické dotazy na dobu od 8:00 do 22:00 hod. Potřebujeme také někdy spát. Děkujeme.
Emaily můžete posílat kdykoli, odpovíme tak rychle, jak to bude v našich silách. Emaily preferujeme před telefonem.

 

 

Anketa

Odkud jste se o Antibakterinu dozvěděli?

Celkový počet hlasů: 2560