Novinky

Kniha "Koloidní stříbro"

27.02.2014 00:23

Dnes jsme zařadili do prodeje knihu, která pomůže všem kteří tápou při používání koloidního stříbra.

Na tuto knihu jsme připravili zajímavé slevy při nákupu našeho koloidního stříbra

 

Ojedinělým a velmi přehledným způsobem vypisuje, kde všude se dá koloidní stříbro používat, velikosti dávek, ať už se jedná o člověka, zvířata, nebo rostliny.

Nakupujte zde: https://www.antibakterin.cz/products/koloidni-stribro-kniha/

Výsledky z SEM a MalvernZetasizeru

16.03.2011 22:31

v menu Naše atesty a lab.protokoly si můžete prohlédnout čerstvé výsledky analýz z SEM(skanovací elektronový mikroskop) a Malvern Zetasizeru

analýza z SEM

Afty - skvělá účinnost

06.03.2011 23:54

Afty - skvělá účinnostDle rostoucích kladných ohlasů našich uživatelů, můžeme na základě jejích zkušeností potvrdit, že náš SPRAY Medium má vynikající výsledky při léčbě a hojení AFT v ústech. I my osobně máme tutéž dlouhodobou zkušenost :-)

Doporučujeme

01.03.2011 21:28

Výhodné balení:

 obsahuje ve společném obalu lahvičku Antibakterinu o obsahu 200 ml nebo 500 ml s kapátkem a navíc i lahvičku o obsahu 50 ml s ústním aplikátorem.

Informace na těchto stránkách jsou předávány podle našeho nejlepšího vědomí. V žádném případě nejsou zamýšleny jako diagnostické nebo léčebné pokyny. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé přímo nebo nepřímo z použití těchto informací. V případě podezření na onemocnění se poraďte se svým lékařem nebo zdravotnickým personálem.

Pro vstup do e-shopu klikněte na  nákupní košík, který je pod tímto textem.  Pro změnu sortimentu použijte menu v levém horním rohu

https://www.antibakterin.cz/e-shop/

Aktuální rozbory

Pokud je na rozboru  nápis " POZOR, PŘEDBĚŽNÉ VÝSLEDKY!!!", je to jen proto , že na rozboru ve chvíli, kdy nám byl odeslán, nebyla všechna razítka a podpisy, bez kterých nemůže rozbor oficiální cestou opustit Zdravotní ústav. Výsledek se už nezmění, ale často se stávalo, že oficiální cestou přišel rozbor až ve chvíli, když již všechno stříbro dané šarže bylo vyprodáno.

Vnitřní použití

Z legislativních důvodů jsme museli odstranit všechny zmínky o vnitřním použití koloidního stříbra, přestali jsme přibalovat lžičky a dávkovací tabulky. Je nám to moc líto, ale věříme, že naši zákazníci najdou cestu, jak potřebné informace zjistit.
 

Sídlo firmy

Na některých přidružených webech stále zůstává sídlo naší firmy v Ostravě. Sídlo firmy je nyní v Hradci Králové - viz kontakt v levé části tohoto webu.
 

Telefonické dotazy

Žádáme zákazníky, aby omezili telefonické dotazy na dobu od 8:00 do 22:00 hod. Potřebujeme také někdy spát. Děkujeme.
Emaily můžete posílat kdykoli, odpovíme tak rychle, jak to bude v našich silách.

 

 

Anketa

Odkud jste se o Antibakterinu dozvěděli?

Celkový počet hlasů: 662

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.